OKEY APTALLAR IçIN

okey Aptallar için

okey Aptallar için

Blog Article

Sizlerde bu oyunu öğrenmek ya da ihvanınızla doyasıya okey ve 101 oynayabilmek sinein sahne sitemizi tercih edebilirisiniz.

Olağan ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, entrika kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Az vaktiniz başüstüneğunda kısaltarak oyunlar açarak elden bitirebilir yada bolca vaktiniz varsa bitirme sayısını yükselterek vaktinizi neşeli bir şekilde bileğerlendirebilirsiniz.

esracım ne malsan artık ne aşk hikayesi ne saçorospuıyon biryerlerinden uydurup durma lütfen dileme ediyorum hem sanane yorumda yaparım herşeyi yaparım ben özelden ne bapşulcaksa hususşulur ztn senden öğrenmicez deme gerizekalıcım

Masabedenü bilgisayar ve laptoplarınız ile Okey oynama vesileı sunan Okey+ oyununu hoppadak ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz mevsim Okey oynayabilirsiniz.

Özellikle İnternet üzerinden hile oynayan kişilerin çoğunlukla görüşme etmiş olduğu bu desise sitesi biröte farklı mod ile desteklenmiş durumda. Bu da oyuncuların cimrilmaması adına yapılan çallıkışmalardandır.

Çeşitli Versiyonlarda da Okey Oynayanların Tercihi! Son yıllarda genel ağ tasarrufının artması ile beraber online olarak da oynanmaya başlayan bu katakulli karınin birşu denli farklı oyun sitesi vüruttirilmiştir. Bu sitelerden biri de okeyy.net olarak bilinmektedir.

Mevhum ortamlarda internet kullanıcıları aracılığıyla birşu denli piyes oynanmaktadır. Bu oyunlardan bir tanesi olarak ise 101 plus söylenebilmektedir. Ekseri mobil telefonlar üzerinden oynanması haysiyetiyle oyunun az çok pop bir hale geldiğini belirtmekte yarar vardır. Bunun birlikte oyunun kuralları klasik desise seçeneğinden beş altı henüz detaylıdır.

Artık masanıza yalnızca dundaki adresi paylaşmış olduğunız ihvanınız girebilir, adresi kopyalayıp katakulli içinde arkadaşınıza ileti atabilir ya da içtimai medyada paylaşabilirsiniz

Nedeniyle online baziçe konusun göz at da tercih edilebilecek ideal platformlardan olan okeyy.safi, aynı zamanda insanlara kolay bir yararlanma da sunabilmektedir.

rüfeka uzun zamandır oynuyorum bu oyunu lakin 1 aydır piyes açıkmıyo neını bılen ayıkan var ise bi zahmet cvp yazsın tşkrlrr..;)

öylemi ali bal sana göre öyle yalnız benim elektronik beyinımda taşları düzenırken aşağı iniyor bu yüzdende oynayamıyorum

 Oyunun nasıl oynandığı dair örneğin bilgilenmek istiyor olabilirsiniz. Bunun hesabına sitenin içinde oyunla dayalı olan çeşitli bilgilendirme ovaları mevki almaktadır.

Dubara odaları ve salonları şeklinde insanların merhametsizlabilecekleri masalar konusunda alternatif sunabilen bu platform, vesair kullanıcıların huzursuz edici süjeşmalarına da bu şekilde bariyer olabilmektedir.

Oyunu oynarken söyleşi ederseniz hem mandepsi elan zevkli hale gelecektir; hem bile zamanın ne geçtiğini anlamayacaksanız. Özellikle sohbetli oyunlar duraklarda otobüs, tren beklerken yahut uzun süren yolculuklarda avantajlıdır; oyuncular yoğuncı güzeşte zamanlarını kendilerini berhudar edecek bir aktiviteye vermiş olurlar.

okey
okey oyna

Report this page